Naši manažéri prepravy - znalci daného regiónu, vybavia Vaše prepravné príkazy v celom štáte prednej Ázie. Či už Bagdad, Umm Qasr alebo Samarra.

Špedícia LKW WALTER – Váš európsky prepravca – zorganizuje Vašu kamiónovú dopravu (kompletné nakládky) z celého Iraku do všetkých krajín Európy a späť. Ako experti na Blízky východ hovoríme všetkými relevantnými jazykmi. Vďaka perfektnej logistike sa staráme o konkurencieschopné prepravné sadzby ako aj o bezpečnú prepravu.
Mapa Iraku Mapa Iraku

Vaše výhody u LKW WALTER

  • Vynikajúco organizované preclenie
  • Hovoríme všetkými jazykmi Európy
  • zníženie nákladov za prepravu prostredníctvom optimálneho vyťaženia
  • Vnútroštátna a medzinárodná preprava v jednej ruke
  • Preprava u domu do domu bez prekládky

Našich najlepších 10 trás na trhu Iraku

Najsilnejšími prepravnými trasami z / do Iraku (import / export) pre kompletné nakládky (FTL) sú:
Nemecko, Taliansko, Rakúsko, Irak, Belgicko, Česko, Chorvátsko, Francúzsko, Veľká Británia, Poľsko.
Každodenné odvozy organizuje LKW WALTER taktiež do všetkých ostatných krajín Európy!

Vašu ponuku na prepravy pre Irak získate tu!

Nechajte si ešte dnes vypracovať nezáväznú ponuku pre Vašu kamiónovú dopravu z alebo do Iraku. Vyplňte kompletne formulár a okamžite dostanete priamy kontakt na Vašu zodpovednú osobu, ktorá sa Vám v priebehu štyroch hodín obratom ozve (PO – PI od 08:00 až 17:00 hod).
Kliknite sem, ak chcete v priebehu nasledujúcich 4 hodín dostať nezávislú ponuku.

LKW WALTER - Vaša špedícia pre kamiónovú dopravu po Iraku > viac o tom nájdete tu v detaile:

Terminálový ťahač (tugmaster) + náves v prístave Rostock Terminálový ťahač (tugmaster) + náves v prístave Rostock

Aký veľký má LKW WALTER vozový park?

LKW WALTER disponuje sieťou prepravných partnerov po celej Európe, ktorá sa skladá z vyše 13 500 vybraných prepravných partnerov, ktorých starostlivo vyberáme podľa našich vysokých kvalitatívnych nárokov. Popri cestnej preprave využívame aj kombinovanú prepravu, v ktorej sme s viac ako 8 000 návesmi, ktoré sú manipulovateľné žeriavmi, jeden z najväčších účastníkov.
Nakládka kamióna tovarom na paletách Nakládka kamióna tovarom na paletách

Čo prepravuje LKW WALTER?

Hlavnou činnosťou LKW WALTER je organizácia prepravy kompletných nákladov na ceste a v kombinovanej doprave. Našim ťažiskom je preprava neškodného, baleného tovaru z odvetví spotrebného tovaru, dreva a papiera, chémie, kovov, automobilov a elektroniky.
Centrálny dispečing Vašej prepravy kompletných nakládok Centrálny dispečing Vašej prepravy kompletných nakládok

Čo znamená „z jednej ruky?“

LKW WALTER preberá dispečing Vašich kompletných nakládok do všetkých krajín Európy ako aj do Ruska, strednej Ázie, na Blízky východa do severnej Afriky. Nezávisle od toho, kde Vaša spoločnosť sídli. Naši vysokokvalifikovaní spolupracovníci z celej Európy zodpovední za Vaše zákazky, počnúc rezerváciou až po dodanie a postarajú sa o Vás vo Vašom jazyku.
Obchodný míting LKW WALTER Obchodný míting LKW WALTER

Ako rýchlo LKW reaguje LKW WALTER?

LKW WALTER má krátke komunikačné cesty. Všetky rozhodnutia sa uskutočňujú rýchlo a v závislosti od situácie. LKW WALTER má všetko pod jednou strechou, či už Key Account Management, Sales Management a taktiež Transport Management. Navyše sme v každodennom kontakte s našimi zákazníkmi, vodičmi ako aj zamestnancami nakládok a vykládok.

Ešte otázky?
Naši špecialisti pre Irak sú Vám radi k dispozícii:

Potrebujete ďalšie podrobnosti, všeobecné informácie alebo máte osobitné požiadavky? Jednoducho vyplňte kontaktný formulár a okamžite dostanete kontaktné údaje Vášho osobného referenta!
Naši špecialisti pre Irak Vám radi poskytnú informácie!
Tu Vám ponúkame ďalšie otázky/odpovede týkajúce sa témy „Špedícia“:
FAQ (často kladené otázky)
^ - Top

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania