Či už v Madride, Barcelone, Seville, Valencii alebo Malage, Váš tovar naložíme a vyložíme v krajine Cervantesa, Miróa a Gaudího.

Špedícia LKW WALTER – Váš európsky prepravca – zorganizuje Vašu kamiónovú dopravu (kompletné nakládky) z celého Španielska do všetkých krajín Európy a späť. Vďaka centrálnej dispozícii vo všetkých krajinách Európy v jednej ruke profitujete z množstva výhod. Na vybraných trasách realizujeme aj kombinovanú prepravu.
Mapa Španielska Mapa Španielska

Vaše výhody u LKW WALTER

  • Presná kontrola prepravy prostredníctvom najmodernejších telematických systémov
  • Vyššie vyťaženie (až do ložnej hmotnosti 29 ton) v kombinovanej doprave
  • Hovoríme všetkými jazykmi Vašich obchodných partnerov

Našich najlepších 10 trás na trhu Španielska

Najsilnejšími prepravnými trasami z / do Španielska (import / export) pre kompletné nakládky (FTL) sú:
Taliansko, Nemecko, Francúzsko, Veľká Británia, Portugalsko, Belgicko, Holandsko, Rakúsko, Maďarsko, Švédsko.
Každodenné odvozy organizuje LKW WALTER taktiež do všetkých ostatných krajín Európy!

Vašu ponuku na prepravy pre Španielsko získate tu!

Nechajte si ešte dnes vypracovať nezáväznú ponuku pre Vašu kamiónovú dopravu z alebo do Španielska. Vyplňte kompletne formulár a okamžite dostanete priamy kontakt na Vašu zodpovednú osobu, ktorá sa Vám v priebehu štyroch hodín obratom ozve (PO – PI od 08:00 až 17:00 hod).
Kliknite sem, ak chcete v priebehu nasledujúcich 4 hodín dostať nezávislú ponuku.

LKW WALTER - Vaša špedícia pre kamiónovú dopravu po Španielsku > viac o tom nájdete tu v detaile:

<STRONG>Kamiónová preprava kompletných nakládok po celej Európe v jednej ruke</STRONG> Kamiónová preprava kompletných nakládok po celej Európe v jednej ruke

Kam prepravuje LKW WALTER?

Špedícia LKW WALTER ponúka kompletné prepravy nákladov po celej Európe z jednej ruky. Váš tovar prepravíme po celej Európe ako aj do Ruska, strednej Ázie, severnej Afriky, na Blízky východ a späť. Navyše realizujeme aj vnútroštátnu prepravu v jednotlivých štátoch EÚ (Rakúsko, Nemecko, Veľká Británia, Španielsko, Francúzsko a Švédsko).
Ucelená súprava LKW WALTER v meste Lorch (Nemecko) Ucelená súprava LKW WALTER v meste Lorch (Nemecko)

Koľko skúseností má LKW WALTER s kombinovanou prepravou?

LKW WALTER sa už od začiatku 80-tych rokov minulého storočia zaoberá inovačnými alternatívnymi prepravami. Dôsledným budovaním intermodálnej siete, sme dnes jedným z najväčších účastníkov európskej kombinovanej prepravy.
Terminálový ťahač (tugmaster) + náves v prístave Rostock Terminálový ťahač (tugmaster) + náves v prístave Rostock

Aký veľký má LKW WALTER vozový park?

LKW WALTER disponuje sieťou prepravných partnerov po celej Európe, ktorá sa skladá z vyše 13 500 vybraných prepravných partnerov, ktorých starostlivo vyberáme podľa našich vysokých kvalitatívnych nárokov. Popri cestnej preprave využívame aj kombinovanú prepravu, v ktorej sme s viac ako 8 000 návesmi, ktoré sú manipulovateľné žeriavmi, jeden z najväčších účastníkov.
Pobočka v meste Kufstein Pobočka v meste Kufstein

Patrí LKW WALTER k nejakému koncernu?

LKW WALTER je rakúska súkromná spoločnosť (100 % rodinný majetok) a patrí do skupiny WALTER GROUP. Spoločnosť bola založená v roku 1924 a je na trhu už desaťročia úspešná. Spoľahnite sa v každom ohľade na stabilného partnera, ktorému medzinárodné ratingové agentúry už po mnohé roky potvrdzujú prvotriednu bonitu.

Ešte otázky?
Naši špecialisti pre Španielsko sú Vám radi k dispozícii:

Potrebujete ďalšie podrobnosti, všeobecné informácie alebo máte osobitné požiadavky? Jednoducho vyplňte kontaktný formulár a okamžite dostanete kontaktné údaje Vášho osobného referenta!
Naši špecialisti pre Španielsko Vám radi poskytnú informácie!
Tu Vám ponúkame ďalšie otázky/odpovede týkajúce sa témy „Špedícia“:
FAQ (často kladené otázky)
^ - Top

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania