Preprava bude mať vždy budúcnosť - a LKW WALTER je lídrom medzi prepravnými spoločnosťami v európskej preprave kompletných nakládok. Za tento úspech vďačíme predovšetkým našim zamestnancom: Vďaka vynikajúcim výsledkom ich práce sme tým, čím sme. Na oplátku im ponúkame v našej spoločnosti skvelú budúcnosť. Tešíme sa aj z Vášho záujmu pracovať u nás spojenému s popisom Vašich doterajších výsledkov!

 

Prečo práve LKW WALTER?

Pretože naozaj žijeme európskymi myšlienkami a našimi prioritami sú tímová práca, vlastná zodpovednosť, najvyššia kvalita a udržateľné podnikanie.

Prečo práve LKW WALTER?

Preprava bude mať vždy budúcnosť

Z toho vyplývajú všestranné výzvy pre povolanie s garantovanou perspektívou do budúcnosti.

Preprava bude mať vždy budúcnosť

Filozofia podniku

Kooperatívny štýl riadenia & vlastná zodpovednosť, pochopenie pre rodinu a sociálna zodpovednosť, kultúrna rozmanitosť a sociálna angažovanosť

Filozofia podniku

Popis pracovných pozícií

Skupina WALTER GROUP robí kvôli zabezpečeniu kontinuálneho rastu skupiny nepretržite nábory spolupracovníkov disponujúcich rôznymi talentami a schopnosťami.

Popis pracovných pozícií

Program pre trainees

Každá cesta začína prvým krokom: U nás Vaša kariéra začína programom pre trainees pod názvom „Train the Winner“.

Program pre trainees

Rozvoj & perspektívy

WALTER GROUP neustále, no zároveň udržateľným spôsobom rastie. Poďte rásť s nami! Bude to pre Vás znamenať vzdelávanie a podporu Vášho rozvoja.

Rozvoj & perspektívy

Mzdový systém & benefity

Atraktívny zamestnávateľ vie dobre oceniť angažovanosť zamestnancov: systém prémií, športové súťaže a iné lahôdky udržiavajú ambície našich zamestnancov na najvyššej úrovni.

Mzdový systém & benefity

Voľné miesta

Váš záujem o miesto u nás prejavený online spolu s popisom Vašich doterajších výsledkov môže byť začiatkom kariéry v dynamickom, expandujúcom podniku.

Voľné miesta

 

 

LKW WALTER - Európa ^ - Top

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania