Akčnosť & dynamika

Manažér prepravy Manažér prepravy

Od objednávky až po vykládku tovaru kontrolujú naši skúsení prepravní manažéri každý jeden prepravný príkaz a starajú sa tak o hladké vybavenie zákaziek.

 

Ak ste u nás prepravný manažér, potom je Vašou úlohou zosieťovanie zákazníkov a prepravných partnerov v celej Európe. Udržiavate priamy kontakt s vodičmi a dôsledne dozeráte na priebeh samotnej prepravy. U Vás sa zbiehajú všetky informácie. V praxi to znamená, že Váš všedný pracovný deň je tvorený množstvom intenzívnej komunikácie. Za kľúč k úspechu tu považujeme tímovú prácu.

 

V malých tímoch pracujete vedení vlastnou zodpovednosťou, takmer ako by ste boli podnikateľom v rámci nášho podniku (ProfitCenter). Plánujete si svoje hospodárske ciele a peberáte obchodnú zodpovednosť.

 

Vaše úlohy:

  • Fungujete ako styčný bod medzi zákazníkmi z priemyselného a obchodného sektora a našimi prepravnými partnermi
  • Organizujete a riadite medzinárodnú prepravu (prepravy po súši a kombinovanú prepravu)
  • Vo vlastnej kompetencii vediete rokovania vo veciach nákupu a predaja
  • Ste kontaktnou osobou pre svetoznámych globálnych hráčov
  • Cestujete za našimi obchodnými partnermi do celej Európy
  • Analyzujte a optimalizujete medzinárodné tovarové toky
  • Samostatne kontrolujete úspechy pomocou nášho manažérskeho informačného systému
play
True
http://www.lkw-walter.sk/-/m/images/lkw/bewerber/lkw-walter-transportmanager-intro.jpg

Stefanie K., Transport Managerin:
"Každý deň prináša nové výzvy. Vďaka úzkej spolupráci so zákazníkmi a prepravnými partnermi sa nezlepšia len Vaše jazykové schopnosti, ale spoznáte aj rôzne charaktery ľudí a rôzne kultúry. U nás nikto nesedí osamote vo svojom kancli, ale hrá spolu s ostatnými v zohratom tíme. Vďaka dobrej pracovnej atmosfére sa každý deň teším na niečo nové."

 

Dieter S., Transport Manager:
"Na mojej práci ma nadchýna jej rozmanitosť: ide pri nej o získanie zákazníkov, správu prepravných partnerov, služobné cesty, otváranie nových trhov. Navyše môžem využiť a rozšíriť svoje jazykové znalosti."


Ďalšie informácie:

^ - Top

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania