O neopakovateľnom šarme Viedne sa toho už popísalo a povedalo mnoho, toto mesto tvoriace svojou históriou most medzi západom a východom očarúva ľudí z celého sveta - a to právom. A hoci je dnes modernou, pulzujúcou a multikultúrnou metropolou, zachovalo si svoju čarovnú atmosféru spočívajúcu na pohnutých dejinách. Okrem toho prispievajú bezpečnosť obyvateľov a vysoký životný štandard neuveriteľne výrazne ku kvalite života a kultúrna ponuka mesta je tiež jednoducho neopakovateľná. Len si zoberme napríklad svetoznámy Novoročný koncert, Life ball alebo festival na dunajskom ostrove Donauinselfest.

Impresie

V medzinárodnom porovnaní sa bez problémov nemajú za čo hanbiť ani nočný život, voľnočasové zariadenia či možnosti nákupov, čo ešte viac prispieva k pestrému a rôznorodému životu v meste.

 


Ďalšie informácie:

^ - Top

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania