Vašimi sprievodcami na ceste za vzdelaním budú skúsení tréneri. Vašimi sprievodcami na ceste za vzdelaním budú skúsení tréneri.
Čo najlepšie vzdelanie, nepretržité učenie a ďalšie vzdelávanie sú základnými súčasťami našej podnikovej kultúry. Špičkovo vyškolení zamestnankyne a zamestnanci s vysokou sociálnou kompetenciou sú zároveň kľúčom pre úspech spoločnosti.

Akadémia WALTER ACADEMY – „jadro“ našej spoločnosti – je centrom vzdelávania a doškoľovania, v ktorom sa konajú vybrané školenia, semináre, konferencie a mimoriadne podujatia. Je miestom stretnutí, dialógu a dielňou nových nápadov.

Umiestnená v bývalom obytnom dome rodiny zakladateľov, ponúka akadémia WALTER ACADEMY nielen ideálny rámec na sprostredkovanie vedomostí, ale obzvlášť aj na odovzdanie našich základných hodnôt a našej filozofie budúcim generáciám zamestnancov. Akadémia WALTER ACADEMY umožňuje ponoriť sa jedinečným spôsobom do sveta skupiny WALTER GROUP. budúcim generáciám zamestnancov.
„Všetko, čo sa týka riadenia a vedenia, vychádza z toho žiť podľa hodnôt a byť dobrým učiteľom.“
(citát nášho zakladateľa firmy)
Úspech začína správnym vzdelaním!
Úspech začína správnym vzdelaním!
WALTER ACADEMY - Jedáleň
WALTER ACADEMY - Jedáleň
WALTER ACADEMY - školiace priestory
WALTER ACADEMY - školiace priestory

Ďalšie informácie:

^ - Top

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania