Medzinárodná cestná preprava s plachtovými návesmi

Rýchle prevzatie Vášho tovaru (kompletnej nakládky / FTL) po celej Európe zaručuje naša efektívna sieť vybraných prepravcov, ktorú sme vybudovali za viac než 60 rokov.


V cestnej doprave kladie LKW WALTER veľký dôraz na to, aby bola doprava realizovaná efektívne a ekologicky:

  • Inteligentný software pre plánovanie prepráv
  • Nákladné automobily s nízkou produkciou škodlivín a hluku
  • Preprava tam a späť a trojuholníková doprava
  • Najmodernejšie telematické systémy

Naše špeciálne know-how spočíva v tom, že tok produktov našich zákazníkov - pri zohľadnení ich špecifických požiadaviek - je optimálne kombinovaný tak, aby boli cesty naprázdno ako aj čakacie doby minimálne.


Kamiónová doprava v Európe

Ako vedúca firma na trhu v oblasti kompletných nakládok (FTL) naložíme a vyložíme Váš tovar medzi Severným mysom a Sicíliou na každom mieste kontinentu.


Kamiónová doprava v Európe

Kamiónová doprava do Ruska

Váš tovar naložíme a vyložíme v celej Ruskej federácii. V Moskve a Petrohrade taktiež aj v Jekaterinburgu alebo Vladivostoku.


Kamiónová doprava do Ruska

Kamiónová doprava Kaukaz

S veľkými skúsenosťami a špeciálnym know-how vybavíme Vaše prepravy v celom regióne. Či sa už jedná o Arménsko, Azerbajdžan alebo Gruzínsko.


Kamiónová doprava Kaukaz

Kamiónová doprava do Strednej Ázie

Najmodernejším vybavením naložíme a vyložíme Váš náklad v Kazachstane, Uzbekistane alebo v Turkménsku, Tadžikistane a Kirgizsku.


Kamiónová doprava do Strednej Ázie

Kamiónová doprava na Blízkom východe

Profitujte z výhodných prepravných sadzieb v celom regióne Blízkeho východu. Či už sa jedná o Sýriu, Irán, Saudskú Arábiu alebo Katar.


Kamiónová doprava na Blízkom východe

Kamiónová doprava Severnej Afriky

Váš tovar naložíme a vyložíme aj v severnej Afrike. Naše centrá sa nachádzajú v Maroku a Tunisku. Či sa už jedná o Murrákuš, Tunis, Sfax alebo Kairouan.


Kamiónová doprava Severnej Afriky

Vozový park

Pri preprave nákladnými motorovými vozidlami pozostáva naša výbava zo štandardných vozidiel, ako sú napr. plachtové návesy.


Vozový park

Prepravný partner

LKW WALTER ručí za starostlivý výber prepravných partnerov.


Prepravný partner

Ďalšie informácie:

LKW WALTER - Európa ^ - Top

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania