1) Zaistite si ložné kapacity

Objem nákladnej dopravy v Európe sa neustále zvyšuje. Nákladné priestory sú v čase najväčšieho zaťaženia nedostatočné. Zaistite si preto dlhodobé, trvalé prepravné kapacity v kombinovanej doprave!


Kombinovaná doprava funguje takto

2) Zabudnite na dopravné zápchy, zákazy vjazdu a dopravné obmedzenia

Preprava po železnici alebo loďou nepodlieha žiadnym zákazom jazdy cez víkend, počas nočných hodín alebo sviatkov a nikdy tu nenarazíte na dopravné zápchy.

3) Moderné vybavenie – jednoduchá & bezpečná nakládka

Viac ako 7.000 žeriavmi prekladatelných návesov – certifikované podľa EN 12642 XL – umožňuje rýchle a bezpečné naloženie Vášho nákladu.


Vozový park v kombinovanej doprave

4) Pre vás vrátane možnosti lokalizácie pomocou GPS

Všetky návesy sú vybavené telematickým systémom. Máte tak neustále prehľad, kde sa Váš tovar nachádza.

5) Zvyšujte svoje nákladné kapacity – znižujte svoje náklady

Kombinovaná doprava Vám umožňuje využiť vyššiu nakladaciu hmotnosť - až 29 ton. Tým znižujete nakladacie a vykladacie manipulácie, potrebu administratívy i náklady.

6) Využite veľkú flexibilitu

Chcete efektívnejšie využiť svoje vlastné zdroje a vyhnúť sa dopravnej špičke počas nakládky a vykládky? Potom využite náš systém Standtrailer. Rozhodnite sa sami, či Váš tovar naložíte alebo vyložíte teraz, neskôr alebo napríklad v nočných hodinách! Tým optimálne využívate Váš personál zabezpečujúci nakládku, vyhýbate sa nákladným čakacím dobám a dodatočným osobným nákladom.

7) Váš prínos životnému prostrediu a sociálnej zodpovednosti

V porovnaní s cestnou dopravou takto výrazne znižujete škodlivé emisie, predovšetkým plyn skleníkového efektu - CO2. Kombinovanou dopravou "železnice" o ~ 55 % a kombinovanou dopravou "Short Sea Shipping" o ~ 75 %. Životné prostredie, spoločnosť a v neposlednom rade aj Vaši zákazníci Vám budú veľmi vďační! LKW WALTER - CO2 Chart

^ - Top

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania