Profitujte aj Vy z výhod kombinovanej dopravy koľaje/cesty a námornej preprave na krátke vzdialenosti.

1. Zaistite si ložné kapacity

Objem nákladnej dopravy v Európe sa neustále zvyšuje. Nákladné priestory sú v čase najväčšieho zaťaženia nedostatočné. Zaistite si preto dlhodobé, trvalé prepravné kapacity v kombinovanej doprave!


LKW WALTER - Arrow ButtonKombinovaná doprava funguje takto

2. Zabudnite na dopravné zápchy, zákazy vjazdu a dopravné obmedzenia

Preprava po železnici alebo loďou nepodlieha žiadnym zákazom jazdy cez víkend, počas nočných hodín alebo sviatkov a nikdy tu nenarazíte na dopravné zápchy.

3. Moderné vybavenie – jednoduchá & bezpečná nakládka

Viac ako 8.000 žeriavmi prekladatelných návesov – certifikované podľa EN 12642 XL – umožňuje rýchle a bezpečné naloženie Vášho nákladu.


LKW WALTER - Arrow ButtonVozový park v kombinovanej doprave

4. Pre vás vrátane možnosti lokalizácie pomocou GPS

Všetky návesy sú vybavené telematickým systémom. Máte tak neustále prehľad, kde sa Váš tovar nachádza.

5. Zvyšujte svoje nákladné kapacity – znižujte svoje náklady

Kombinovaná doprava Vám umožňuje využiť vyššiu nakladaciu hmotnosť - až 29 ton. Tým znižujete nakladacie a vykladacie manipulácie, potrebu administratívy i náklady.

6. Využite veľkú flexibilitu

Chcete efektívnejšie využiť svoje vlastné zdroje a vyhnúť sa dopravnej špičke počas nakládky a vykládky? Potom využite náš systém Standtrailer. Rozhodnite sa sami, či Váš tovar naložíte alebo vyložíte teraz, neskôr alebo napríklad v nočných hodinách! Tým optimálne využívate Váš personál zabezpečujúci nakládku, vyhýbate sa nákladným čakacím dobám a dodatočným osobným nákladom.

7. Váš prínos životnému prostrediu a sociálnej zodpovednosti

V porovnaní s cestnou dopravou takto výrazne znižujete škodlivé emisie, predovšetkým plyn skleníkového efektu - CO2. Kombinovanou dopravou "železnice" o ~ 55 % a kombinovanou dopravou "Short Sea Shipping" o ~ 75 %. Životné prostredie, spoločnosť a v neposlednom rade aj Vaši zákazníci Vám budú veľmi vďační! LKW WALTER - CO2 Chart

Ešte otázky?
Naši špecialisti na kombinovanú dopravu sú Vám plne k dispozícii:

Potrebujete ďalšie podrobnosti, všeobecné informácie alebo máte osobitné požiadavky? Jednoducho vyplňte kontaktný formulár a okamžite dostanete kontaktné údaje Vášho osobného referenta!
Naši špecialisti na kombinovanú dopravu Vám radi poskytnú bližšie informácie!
Tu nájdete ďalšie užitočné otázky/odpovede na tému "kombinovaná doprava":
FAQ (často kladené otázky)
^ - Top

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania